Hayat Elektronik Firma Profili :

1999 Yılından itibaren bir çok elektrik elektronik sistemler ve projeler üzerine çalışmış, yapmış olduğu tüm sistem ve projelerden gerekli tecrübeyi kazanmış nitelikli personellerden oluşan kadrosu ile; müşterilerine karşı kalite ve hizmet çıtasını her geçen gün artırmayı ilke edinerek , doğruluktan, kaliteden ve saygınlıktan ödün vermeden, en yüksek değer ve memnuniyet ile hizmet vermeyi amaç edinerek 2007 yılında temelleri atılmış ve kurulmuştur.

Vizyonumuz :

Başarılarımızın devamı için ana hedefimiz dünyayla entegre olmak, proaktif yaklaşım benimsemek kaliteden ödün vermeden yolumuza devam etmektir. Koşullar ne olursa olsun iş verenin istediği hizmeti en yüksek kalitede en uygun fiyata firma ilkelerinden ödün vermeden teklif etmek ve bunun yanı sıra müşteri memnuniyetini temel unsur olarak benimsemektir.

Misyonumuz :

Öncelikle müşterilerimizin bizden beklentilerini aşarak koşulsuz memnuniyetini sağlamaktır. Ödünsüz kalite anlayışı ile ilkeli, dürüst ve çevre bilincinde topluma faydalı bir ekip ruhu oluşturmaktır. Bu yoldaki felsefemiz çalışmalarımız için gerekli güncel teknolojik destek ve gerekli kaynakların teminini sağlamak, sürekli eğitime önem vermektir. HAYAT ELEKTRONİK yönetimi başından beri bu kalite politikasını benimsemiş ve benimsemeye devam edecektir.

Hayat Elektronik Olarak Becerilerimiz :

İş ve yaşam dünyasın da gereksinim duyulan her türlü elektronik, güvenlik, seslendirme ve iletişim sistemleri konusunda; proje aşamasından işin teslimine kadar olan süreç içerisinde müşterilerini en üst düzeyde bilgilendirmek ve sistemlerin uluslar arası yönetmelik ve kalite standartları içerisinde hedeflenen bütçe ve kullanılabilinir en iyi sistem olması yönünde; bünyesinde barındırdığı deneyimli kadro ile birlikte çalışır.

Elektronik güvenlik sistemleri ile alakalı ip kamera güvenlik sistemleri kurulumları, personel takip sistemi yazılımı,  plaka tanıma sistemi ürünleri, fiber optik network alt yapı ve sonlandırma hizmetleri  ile alakalı www.hayatelektronik.com  web sayfamızı ziyaret edebilir; ihtiyacınız olan güvenlik çözümleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp chat
Merhaba
Size yardımcı olabilir.