Ankara Bebek Kamera Sistemleri Sıkça Sorulan Sorular

Siz değerli müşterilerimiz tarafından sürekli sorulan ve tedirginlik uyandıran sorulara cevap verebilmek adına aklınızdaki tüm soruları cevaplamaya çalıştık… Yinede Sormak istediğiniz veya atladığımız bir konu varsa cevaplandırmak isteriz. Ankara bebek kamera sistemleri kurulumunda kaliteli ürün profesyonel hizmet ideal fiyat politikası ile yanınızdayız.

Ankara Bebek Kamera Sistemleri

Ankara bebek kamera sistemleri% 100 müşteri memnuniyeti sağlayan ayrıcalıklı kurulum hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bakıcımı Seyretmeli miyim ?

Hayattaki en değerli varlığımız bebeğimiz onun güvenliği ve gelişimi için evet seyretmelisiniz, lakin bakıcınızın da  insan olduğunu unutmamalıyız.

Tek kamera işimi görür mü ?

İlk etapta bebeğinizin yaşına girmediğini bakıcınızın yardımı ile tek bir odada durduğunu düşünebilirsiniz; lakin biraz zaman geçtikten sonra bebeğiniz hareketlenecek ve nerdeyse evinizin her bölmesine gider hale gelecektir. Dolayısı ile komplike bir sistem tercih etmelisiniz.

Peki kaç kamera Takılmalı ?

Evinizin ve izlemek istediğiniz alanın çokluğu ile doğru orantılı olarak kamera sayısı artabilir. Genellikle standart evlerde davetsiz misafirler için giriş kapısını gören bir noktaya, bebeğimizin yemeği nasıl hazırlanıyor ve yediriliyor diye mutfağınıza yerleştirilir. Nasıl uyutulduğu altının nasıl değiştirildiğini görmek için bebeğimizin odasına, gün içerisinde nasıl vakit geçirdiğini görmek adına yaşam alanı dediğimiz oturma odasına veya solona kamera takmak mantıklı olacaktır.

Bütün odalara ayrı ayrı kamera koymak mı gerekiyor ?

Evet görmek istediğimiz veya bebeğimizin bakıcımızın gidebileceği alanlara bebek ve bakıcı kamerası yerleştirmek tüm noktaları kontrol altına almak demektir.

Kamerayı birden fazla telefondan aynı anda izleyebilir miyim ? Ne yapmam gerekiyor ?

Tabiki bir çok telefondan ve her hangi bir bilgisayardan gerekli bilgileri bildiğiniz taktirde seyredebiliyorsunuz. Aynı anda seyrederken görüntü aktarım kalitesi internet kaliteniz ile doğru orantılıdır.

Gece ve karanlık ortamlarda görüntü alınabiliyor mu ?

Kameraların bir çoğu gece görüşlü kameralar olup burda dikkat edilmesi gereken nokta, smart ır ledli kameralar tercih edilmelidir. Smart ır ledli kameralar gece görüşünü bulunduğu ortama ve açıya göre yakar. Önüne gelen nesneye göre  ır ledlerini ayarlar ve stabil gece görüntüsü sağlar. Smart ır ledli kameralar tercih sebebi olmalıdır.

AHD Kamera nedir ?

Yıllardır var olan görüntü kalitesi düşük olan  analog kamera sistemlerinin günümüz teknolojileri sayesinde geliştirilen yazılımlar sayesinde analog kablolama alt yapısı ile HD görüntü verebilen kamera sistemlerine AHD kamera sistemi denilir. Bu kamera sistemlerinin firmalara ve teknolojilerine göre HDCVI ve HDTVI da denilmektedir.

İP Kamera nedir ?

İp kamera sistemi denilince bir çok insanın aklına internet üzerinden çalışan veya internetsiz çalışamayan bir kamera sistemi gelmektedir. Lakin bilinenin aksine ip kamera sistemi internet olmadan da rahatlıkla çalışabilir. Burada kablolama alt yapısı değişik olmakla birlikte çok daha üst düzey görüntüler görebilir; network kabloları üzerinden sayısal değerler (adresler ) ile bağlantı kurabileceğiniz en üst düzey kamera sistemleridir. Gelişime ve ilave özellik yüklemeye müsait kameralardır.

Ankara Bakıcı Kamera Sistemleri

ankara bakıcı kamera sistemleri

Kamera sistemi üzerinden ses alınabilinir mi ?

Bebek bakıcı ve ofis kamera sistemlerinde yüksek empedanslı mikrofonlar kullanılarak bulunan ortamdan kaliteli akışkan ses alabilmek mümkündür., ve hatta televizyon üzerinden veya kendi üzerinde hoparlör bulunan kameralar üzerinden eve ses gönderebilmek de mümkündür.

Kamera uzaktan döndürüle biliniyor mu ?

Evet uzaktan kumanda edilebilen sağa sola yukarı aşağı ve optik zoom yapılabilen kameralar mevcuttur. Bu kameraların avantajlarının olduğu gibi çevrilen yerde kalması diğer alanları görmemesi gibi dezavantajları da vardır. Lakin bebek ve bakıcı kamera sistemlerinde genellikle geniş acılı bulunduğu odanın tamamına yakınını gören sabit ve geniş açılı kameralar tercih edilmektedir.

Yerinde kurulum hizmetiniz var mı ?

Evet firmamızdan aldığınız tüm ürünleri konusunda uzman nitelikli personellerimiz tarafından yerinde montaj  edip anahtar teslimi çözümler sunmaktayız.

Kamera monte edilirken etraf zarar görüyor mu ?

Kurulum esnasında özenle çalışan personelimiz mümkün olduğunca dikkatli çalışmakta ve mümkün olduğunca evinizin mevcut durumuna zarar vermemektedir. Lakin bazen böyle durumlar ile karşılaşılmakla birlikte gereken tadilat tamirat yerine getirilmektedir.

Birden fazla kamera alırsam indirim var mı ?Yoksa aynı fiyat mı ?

Kurulacak kamera sisteminin en az  4 lü  DVR kayıt cihazı vardır. 1 kamera aldığınızda da 4 kamera aldığınız da da aynı DVR kayıt cihazını aynı harddisk’i aynı adaptörü ve aynı kurulum hizmetini satın alacağınızdan sisteme ilave olan 2., 3., 4. kamera maliyetleri binecektir.

Kameraları internetten izleyebiliyor muyum ?

Kamera sistemleri günümüz teknolojileri sayesinde internet’in olduğu her yerden seyredile bilinir. Kablolu internetin olmadığı yerlerde kamera sistemleri vın diye tabir ettiğimiz gsm operatörlerinin internetleri üzerinden de seyredile bilinir.

Evimi Benden Başka Kimler İzleyebilir ?

Bebek ve bakıcı kamera sisteminiz kurulduktan sonra muhakkak şifrelerinizin değiştirilmesi gerekiyor. Evinizi seyredebilmek için Statik ıp numaranızın veya kare kod numaranızın bilinmesi gerekir. Kullanıcı adınızın bilinmesi gerekir. Şifrenizin bilinmesi gerekir. Evinizi sizden başkasının seyredebilmesi için bu üç  öğeyi ve uygun izleme programını bilmesi gerekir. Bu da çok zor ihtimal dahilinde olduğu için evinizi kurulum yapan teknik personeller bile seyredemez.

Bebek Bakıcı Kamera Sistemi Kurulumunu Kime Yaptırmalıyım?

Mümkünse biraz zaman ayırın ve evinize sistemi kurdurmayı planladığınız firmaların adreslerini ziyaret edin. Sanal ortamdaki cep telefonundan ibaret firmalardan uzak durun…

Evinize kurulacak bebek bakıcı kamera sistemi konusunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip aradığınızda muhattap bulabileceğiniz; sorularınıza ve sorunlarınıza cevap verebilecek firma olmalıdır. Alınan ürünlerden ziyade satın alınan ürünler ile birlikte kaliteli sürdürülebilir bir hizmet satın alınması gerektiği birinci öncelik olmalıdır.

Bu sebepden dolayı fiyat değerlendirmesi yaparken firmanın tecrübesi, yeterliliği, hizmet anlayışı da değerlendirilmelidir.

Cevap Bulamadığınız Sorular İçin İletişime Geçiniz.

Gerekli alanları boş bırakmayınız
Whatsapp chat
Merhaba
Size yardımcı olabilir.