Ahd Bebek Kamera Sistemleri

Ahd Bebek kamera sistemleri en çok tercih edilen bakıcı kamera sistemleri arasındadır.Ahd bebek kamera sistemleri ip kamera sistemlerine göre biraz daha az performanslı ürünler olmak ile birlikte ev bebek bakıcı kamera sistemi olarak kullanılacak düzeydedir. Ev içerisinde olup biteni cep telefonundan tabletten ve iş yerinizdeki bilgisayardan rahatlıkla seyredebilir konuşmaları dinleyebilirsiniz. Kayıt özelliği ile sonradan kayıtlara ulaşabilirsiniz.

Tel:
0312  269 1 269
0546 269 1 269

Email:
info@bebekizleankara.com

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık 2010 yılından günümüze ise bebek ve bakıcı kamera sistemleri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli genelinde 3200’ü aşkın ev içi bebek bakıcı kamera sistemi kurulumu tamamlanmıştır.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde ev montajları yapmış çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik problemlerinden dolayı kayıt cihazı ve kamera adaptörlerinde oluşabilecek arızalardan adaptör ücreti talep edilmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

ahd bebek kamera sistemleri

 

Ahd Bebek Kamera Sistemleri

 

Bebek bakıcı kamera sistemleri Analog hd olarak bilinen ahd kamera sistemleri analog kablolama alt yapısı ile ip kamera sistemi görüntüsü vermeye çalışan kamera sistemleridir. Görüntü kaliteleri normal kamera sistemlerinden daha net olmak ile birlikte internet üzerinden seyredilme olanağı ve düşük internet alt yapıları olan yerlerde bile tercih edilen kamera sistemleridir. Bebek kamera sistemi olarak usta ellerce uygulanması gereken bu bebek kamera sistemleri yüksek görüntü kalitesi ile  bebeğinizi ve bakıcınızı her daim kayıt altına almanızı ve internet üzerinden akıcı bir şekilde seyretmenizi sağlamaktadır.

Analog hd olarak bilinen bu sistem kamera kayıt cihazı adaptör gibi ürünlerin 4+1 cctv kamera kabloları birleştirilerek çalışır. Yuksek empedanslı mikrofonlar ilave edilerek ses dinlemek ve kayıt altına alma imkanı sağlar. İp kamera sistemlerine göre daha ekonomik olmaları ve 2mp full hd görüntü verebilmeleri bebek bakıcı kamera sistemi ilk tercihi olmasını sağlamaktadır.

Bebek Bakıcı Kamera Sistemleri Neden Önemlidir?

  • Hayattaki en değerli varlığımızı başkasına emanet ediyoruz.
  • Özel eşyalarımızı ve  evimizi bakıcımıza bırakıyoruz.
  • Gün içerisinde bebeğimiz nasıl vakit geçiriyor. İlgileniliyor mu?
  • Bakıcımız haricinde evimize gelen giden var mı?

Çocuklarımızın Mutluluğu Herşeye Değer

Bebeğini tanıdık veya referans ile aldığı bakıcıya bırakmak zorunda kalan aileler bilinmelidir ki hayattaki en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın gelişimlerinin en önemli zamanları bakıma muhtaç olduğu zamanlardır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız gelişimleri için teknolojik ürünleri kullanmak fayda sağlar.

Tüm Platformlardan Bebeğinizi Seyredin

İşyerinizdeki bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletinizden, android ve ya ios uygulama üzerinden bebeğinizi bakıcınızı her daim seyrede bilir konuşmaları dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda aile büyüklerinin de seyretmesini sağlamak size kalmış internet kaliteniz ile doğru orantılı olarak aynı anda bir çok kişi seyredebilir.

Bakıcımı Seyretmeli miyim?

Evet bakıcınızı seyretmelisiniz! Sonuç olarak hayattaki en değerli varlığınız olan bebeğinizi bir başkasına emanet ediyorsunuz. Gün içerisinde bebeğimiz ile ilgileniliyor mu ? Yoksa televizyonun karşısına geçip gün mü tamamlanıyor? Veya bebeğimizin ihtiyaçlarına cevap veriliyor mu? Ama unutulmamalıdır ki bakıcınız da bir insan.

Sorun Cevaplayalım

Evime Kamera kurmalı mıyım? Hangi sistemi tercih etmeliyim? Nerelere kamera takmalıyım? Evimi başkası Seyreder mi? Kablolama alt yapısı nasıl yapılıyor? Evde çok tadilat gerekiyor mu ? Sesleri duyabiliyor muyum? Gibi tüm sorulara sıkça sorulanlar bölümünden veya aşağıdaki detaylı bilgi bölümünden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp chat
Merhaba
Size yardımcı olabilir.